Неділя, 25 серпня 2019 19:20

  Віталій Свічинський: надання житла для дітей-сиріт є пріоритетом у роботі органів влади області

  Під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Віталія Свічинського відбулася селекторна нарада щодо стану роботи місцевих комісій з питань спрямування субвенції за відповідними напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

  Скайпом до засідання приєдналися голови міських рад, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівники органів соціального захисту населення, фінансових закупівель, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  «На сьогоднішній день, надання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа – є пріоритетом. Необхідно максимально включитися у проблему, ретельно відпрацювати та зробити все можливе, щоб зазначені категорії не залишилися без житла», – підкреслив Віталій Свічинський.

  Нарада відбулася з метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877», відповідно до якої у 2019 році Одеській області передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.