Середа, 30 січня 2019 07:49

  Вчителі Іванівського району недоотримають разом до зарплати за січень 720 тис. грн. через Верховну Раду

  Вчителі Іванівського району Одеської області за січень разом недоотримають до зарплати 720 тис. грн через нерозторопність Верховної Ради, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Штикової, в держбюджеті "зависли" 22,5 млн. грн. освітньої субвенції, які призначалися для трьох шкіл нової Великобуялицької ОТГ. Передбачалося, що саме бюджет майбутньої громади буде обслуговувати зарплатами вчителів.

  Але через воєнний стан в Одеській області не відбулися призначені на 23 грудня минулого року перші вибори в цій об'єднаній територіальній громаді, тож колективи двох шкіл з смт Петрівка і школи з с. Великий Буялик залишилися у складі бюджету Іванівського району.

  Проблема полягає в тому, що Верховна Рада з грудня минулого року не спроможеться внести відповідні формальні зміни до Державного бюджету та зарахувати зазначену освітню субвенцію до бюджету Іванівського району.

  «Заробітна плата за січень відділом освіти нарахована всім вчителям району, але надбавка за престижність складе поки що 5%. Розраховуємо, що незабаром фінансові неузгодженості будуть врегульовані законодавчо, що дозволить профінансувати в повному обсязі зарплату за січень», - зазначила Т. Штикова.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.