Четвер, 14 лютого 2019 20:58

  Успішний досвід Окнянської райлікарні вирішили втілити в Іванівці

  Успішний досвід Окнянської центральної районної лікарні Одещини вирішили перейняти в себе інші райони області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Іванівський район у тому числі. Зокрема, 13 лютого з метою вивчення роботи приймально-діагностичного відділення, яке рік тому відкрив Президент України Петро Порошенко, райцентр Окни відвідав голова Іванівської райдержадміністрації Віктор Лобач разом з адміністрацією закладів охорони здоров'я району.

  «Ми переконалися, що це дійсно ефективно і працює, що це дуже зручно для хворих людей, що це часто єдино своєчасна допомога в критичні моменти інсультів та інших недуг, і що це обов'язково потрібно зробити в Іванівському районі», - заявив перед активом району 14 лютого під час роботи сесії райради В. Лобач.

  З метою запровадження в Іванівській ЦРЛ досвіду медиків з райцентру Окни, вже передбачено 550 тис. грн. Це внесок районного бюджету та бюджету Бузинівської сільради. Але цієї суми недостатньо, щоб виконати всі необхідні ремонтні роботи для підготовки приміщень для зазначеного відділення. В Іванівці сподіваються, що до цієї справи долучаться інші сільради, а також Знам'янська і Коноплянська ОТГ.

  Відзначимо, що за умови дотримання вимог підготовки лікувальних площ, все необхідне обладнання для таких відділень надає департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Крім райцентру Окни, подібне лікувальне відділення в Одеській області мають тільки медики з Болграда.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.