Середа, 20 березня 2019 19:23

  Кілометрові состави на станції Буялик часто стають «берлінською стіною» для жителів смт Петрівка

  Кілометрові вантажні состави на станції Буялик часто стають «берлінською стіною» для жителів смт Петрівка Іванівського району Одеської області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Залізниця ділить селище практично на дві рівні частини.

  «Все частіше вантажні поїзди зупиняються на тривалий час на нашій станції. А коли приїжджає електричка з міста, буває і по два состави стоять. Людям доводиться повзати під вагонами », - поскаржилася мешканка селища Оксана Яременко.

  Селищний голова Петрівки Ілля Радославов в полеміці з жителями в Facebook з цього приводу написав:
  «Мої триденні переговори з різними посадовими особами Одеської залізниці ні до чого не привели, сьогодні звернувся на «гарячу лінію» «Укрзалізниці»: вислухали, обіцяли вжити заходів протягом 2-14 днів. Номер звернення 106278. Закликаю всіх по кожному факту зупинки поїздів на станції понад 20 хвилин, звертатися зі скаргою на безкоштовний номер 0800503111».

  Відреагував на цю полеміку в соцмережі і співробітник Одеської залізниці Євген Вареник, зазначивши, що «єдине розумне вирішення проблеми - пішохідна естакада».

  Про необхідність пішохідної естакади через залізничні колії в селищі говорять багато десятиліть. Керівництво дороги її будувати не збирається, оскільки проект дуже затратний, і це дорозі не потрібно, а бюджет селища будівництво естакади не подужає.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.