Неділя, 05 листопада 2017 19:09

  Золотим рукам Іванівського району сповнився 81 рік

  Ветеран педагогічної праці, напрочуд талановита людина Ілля Якович Поляк з райцентру Іванівка Одеської області 5 листопада відзначає 81 рік з дня народження.

  Саме завдяки І. Поляку Іванівський район має свій музей, який розташований в Будинку ветерана, або, як кажуть в Іванівці, в будівлі «старого райвійськкомату». В ньому все зроблене його напрочуд талановитими руками.

  Немає в Іванівці та й в окрузі рук, що вміють полагодити годинника, відремонтувати взуття, написати картину та зліпити скульптуру мистецького рівня, змайструвати з деревини будь-яку річ у власній теслярні тощо. А Ілля Якович з усім цим на "ти".

  З вдячністю пишуть його діти в соціальних мережах:

  «Він не збудував собі будинку, але посадив не одне деревце...він написав сотні картин та зліпив не одну гіпсову фігуру...він виростив два сина й три онучки, а ще виховав безліч-безліч учнів і вже має 11 художників - послідовників ... Він любить Україну та дуже вболіває за те, що відбувається в країні... і у нього сьогодні особливий день - День його народження!81....як швидко минає час і як швидко летять роки, але вони не змінюють колір очей та теплої усмішки нашого батька. Для нас він завжди приклад, у нього є чому повчитись і те, чого ми досягли в житті, ми завдячуємо саме йому!»

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.