Неділя, 20 травня 2018 21:45

  Жителі смт Петрівка нарешті побороли гординю і згодні на створення ОТГ з центром у селі Великий Буялик

  Жителі селища Петрівка Іванівського району Одеської області нарешті побороли свою гординю і згодні на створення об’єднаної територіальної громади з центром у селі Великий Буялик, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

  19 травня вони ухвалили таке рішення на своїх зібраннях (на фото нижче).

  Відзначимо, що в селищі Петрівка мешкає близько 5000 осіб, в селі Великий Буялик (до 2016 року с. Благоєве) – близько 1600 жителів.

  Два роки тому гординя жителів найбільшого населеного пункту Іванівського району стала на заваді такій злуці, бо не могли тут змиритися, що центр буде не в смт Петрівка.

  Колишній голова села Благоєве Юрій Нікола прагнув переконати жителів Петрівки, що їх коріння - це село Благоєве, яке, до речі, в 30-х роках минулого століття було районним національним центром.

  Саме жителі села Великий Буялик, предки яких двісті п'ятнадцять років тому переселилися з Болгарії і заснували село, в 1927 році дали старт населеному пункту Петрівка біля залізничної станції Буялик.

  Нагадаємо, що депутати Великобуялицької сільради були дали згоду на входження до складу Іванівської ОТГ, але нещодавно призупинили це рішення і пробують самі стати центром об'єднаної територіальної громади.

   

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.