Четвер, 14 червня 2018 08:37

  «Гайдамаки» з с. Конопляне Іванівського району стали четвертими в обласній грі «Сокіл» («Джура»)

  Школярі з Арцизського району Одеської області перемогли в ІІ (обласному) етапі військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Змагання, в яких взяли участь 34 команди, проходили на базі дитячої оздоровчої бази "Сонячна" Білгород-Дністровського району.

  Уперше перемогу в обласних змаганнях відсвяткували школярі з Арцизского району.

  "Перемога наших хлопців стала результатом забезпечення учбових закладів району необхідним обладнанням для успішного проведення патріотичного виховання учнів. На ці цілі спрямовано 300 тис. грн", - розповів голова Арцизської РДА Сергій Парпуланський.

  С. Порпуланський додав, що свою команду-переможницю влада району заохотить змістовною туристичною поїздкою в західну частину країни.

  Відзначимо, що за переможцем в квартеті найсильніших в обласному етапі гри "Сокіл" відповідно розташувалися команди школярів Київського району м. Одеси, Саратського району та школи села Конопляне Іванівського району. Четвертого призера цих змагань підготували вчителі Василь Бурдейний та Олена Басюк. 

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.