Субота, 14 липня 2018 08:52

  Жителі села Великий Буялик хочуть відзначити створення ОТГ у своєму оновленому закладі культури

  На ремонт Великобуялицького будинку культури Іванівського району Одеської області з держбюджету надійде 900 тис. грн., повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Збудований у 30-ті роки минулого століття, тутешній заклад культури є архітектурною пам'яткою усього району. Останні роки він зачинений через повне запустіння внутрішньої частини споруди. Деякі роботи вдалося виконати місцевому сільгосппідприємству "Авангард-К", проте з усім обсягом капітального ремонту йому не під силу одному впоратися.

  "Минулого року з держбюджету було спрямовано на ремонт Будинку культури 300 тис. грн., а в поточному році з районного бюджету - 200 тис. грн. Але цих коштів виявилося явно недостатньо для виконання великого об'єму робіт. Звернувся по допомогу до народного депутата України Івана Фурсіна. За його сприяння з держбюджету на ремонт закладу культури села Великий Буялик цього року буде виділено 900 тис. грн.", - розповів глава Івановською райдержадміністрації Віктор Лобач.

  Перший транш з цієї суми у розмірі 152 тис. грн. вже переказано на рахунок місцевої сільради. У свою чергу і господарі закладу культури не стоятимуть осторонь у справі його порятунку. З бюджету сільради місцеві депутати запланували направити на його ремонт 500 тис. грн.

  Відзначимо, що вочевидь село Великий Буялик до кінця року стане центром нової об'єднаної територіальної громади. Громадськість села розраховує, що цю подію відзначатимуть у своєму оновленому закладі культури.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.