Понеділок, 16 липня 2018 15:55

  Іванівський район лідирує в Одеській області по темпах збільшення доходів місцевих бюджетів

  Іванівський район лідирує в Одеській області по темпах збільшення доходів місцевих бюджетів у першому півріччі, повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  З діаграми Департаменту фінансів облдержадміністрації видно, що цей показник у лідера становить 145,1 відсотка. Замикає "турнірну таблицю" Ренійський район.

  "На виїзній апаратній нараді в Лиманському районі голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов жорстко питав з керівників районів щодо наповнення місцевих бюджетів. Основними джерелами бюджетів є податок на доходи фізичних осіб і плата за землю. Першочергове завдання для органів влади в районах області - укласти меморандуми з сільгоспвиробниками по оплаті оренди землі не нижче 8% від її грошової оцінки. Для нас найбільшою проблемою в цьому питанні є малі сільгоспвиробники, одноосібники. Їх складніше закликати належно вести розрахунки з пайовика землі і бюджетом", - розповів глава Іванівської райдержадміністрації Віктор Лобач.

  Керівник РДА також відзначив, що в районі багато чесних платників податків, і влада прикладе максимум зусиль, щоб у справі наповнення бюджету чесність характеризувала всіх фізичних і юридичних суб'єктів господарювання і підприємництва.

  "Збільшення надходжень до бюджету дозволило вирішити багато соціальних питань у районі, але ще багато потрібно зробити", - підсумував В. Лобач.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.