Середа, 24 жовтня 2018 07:58

  Зразкове сільгосппідприємство Іванівського району ремонтує дороги на території своєї сільради

  Зразкове сільгосппідприємство "Авангард-К" Іванівського району Одеської області взялося за ремонт доріг на території Великобуялицької сільради, повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Тут з розмахом ремонтують дороги місцевого значення, на узбіччях підйомів і спусків з'явилися акуратні купки піщано-соляної суміші, яку використовуватимуть взимку при ожеледі. Працівники полів якісно ремонтують дорожнє покриття, хоча і використовують техніку і технології піввікової давності.

  Зокрема, ремонтують і ділянку дороги обласного значення від села Баланини до смт Петрівка. Вже не перший рік її обіцяє полагодити облавтодор.

  "Весь фронт робіт здійснює на свої кошти, своєю технікою місцеве сільгосппідприємство "Авангард-К". Не зайве сказати, що підприємство також потужно допомагає соціальній сфері села, є кращим в районі по сплаті податків", - розповів голова Іванівської райдержадміністрації В. Лобач.

  Зазначимо, що влада району постійно закликає інших сільгоспвиробників рівнятися на керівника підприємства "Авангард-К" Валентина Бігняка.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.