П'ятниця, 13 листопада 2020 08:13

  У райвідділі поліції теж беруть хабарі

  Співробітники Служби безпеки України викрили керівника підрозділу Лиманського райвідділу Нацполіції Одеської області, причетного до систематичного вимагання неправомірної вигоди у місцевих автоперевізників.

  За попередньою версією слідства, заступник начальника сектору превенції вимагав від підприємців, які займаються вантажними перевезеннями, гроші за не створення штучних перешкод у веденні бізнесу.

  Щомісячні «підробітки» зловмисника становили у середньому 100 тисяч гривень.

  Правоохоронці затримали поліцейського відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з вулиць обласного центру після отримання 40 тисяч гривень чергового хабара. Раніше оперативники спецслужби задокументували одержання зловмисником 10 тисяч гривень «авансу».

  У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру.

  Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших посадовців райвідділу, можливо, причетних до протиправної діяльності.

  Викриття корупційного правопорушення проводилось спільно з Теруправлінням ДБР, розташованим у Миколаєві, під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.