Вівторок, 17 листопада 2020 17:25

  В Одесі припинила діяти одна з мереж контрабанди брендових напоїв

  В Одесі Служба безпеки України припинила функціонування розгалуженої мережі ввезення брендової алкогольної продукції із порушенням митних правил, без сплати обов’язкових та акцизних платежів.

  Оперативники спецслужби встановили, що організатори незаконно ввозили в Україну великі партії алкогольних напоїв елітних світових брендів, а також фальсифікованої продукції. Товар вони реалізовували з підробленими марками акцизного податку або взагалі без них. Через ухиленням від сплати необхідних платежів, вони завдали значних збитків державному бюджету.

  У межах кримінального провадження, розпочатого Головним слідчим Управлінням Нацполіції за матеріалами СБУ за ч. 3 ст. 199, ч. 3 ст. 209, ст. 227, ст. 229 Кримінального кодексу України, триває низка обшуків за місцями зберігання та збуту підакцизної продукції, у тому числі на відомому одеському ринку. Слідчі дії також відбуваються за адресами проживання фігурантів провадження. У ході проведення слідчих дій виявлено великі партії елітного алкоголю.

  Слідчо-оперативні дії продовжуються.

  Операція проводилась спільно з Головним слідчим Управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісом Генерального Прокурора.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.