online

07.05.2024 11:47   Міжнародна солідарність

1081

Європейський інвестиційний банк фінансує будівництво центру безпеки в ОТГ на Одещині

Європейський інвестиційний банк фінансує будівництво центру безпеки в ОТГ на Одещині

Збільшення потужності Центру безпеки громадян сприятиме швидшому реагуванню на надзвичайні події

Європейський інвестиційний банк фінансує будівництво центру безпеки в селищі Авангард на Одещині.

З цього приводу орган місцевого самоврядування в інформаційному повідомленні зазначив, що в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України, відділом капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунального майна Авангардівської селищної ради виконуються будівельні роботи по об’єкту «Будівництво адміністративно-господарських споруд комунального закладу «Центр безпеки громадян».


«Це перший проєкт на території громади, який фінансуватиметься за кошти Європейського інвестиційного банку, у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Технічний супровід реалізації проєкту здійснюється командою підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Наразі безпека жителів громади в пріоритеті і збільшення потужності Центру безпеки громадян дозволить швидше реагувати на надзвичайні події», - йдеться в інформації селищної ради.

Варто зазначити, що згідно з фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» загалом залучено 200 мільйонів євро, які скеровані на відновлення соціальної та критичної інфраструктури, об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Голова громади з Одещини представила в Нідерландах свою селищну раду

Рейтинг громад Одещини: в столиці дали оцінку фінансовій спроможності ОТГ області

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення