online

05.02.2023 22:29   Влада

372

Найкраща громада Одеської області отримала два генератори потужністю 165кВт і 50кВт

Генератори для Авангардівської ОТГ

5 лютого Авангардівська селищна рада Одеської області, що в попередні роки визнавалася облдержадміністрацією кращою серед громад з населенням понад 15 тис, отримала  два генератори потужністю 165кВт і 50кВт.

Про це кореспонденту «Пульс Одещині» повідомили в органі місцевого самоврядування.


Ці генератори селищна рада застосує для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури та комунального господарства в умовах тривалої відсутності електроенергії.

Варто зазначити, що внаслідок аварії на головній підстанції Одеси 5 лютого відбулося засідання оперативного щодо ситуації з електропостачанням міста та передмістя.

Станом на вечір цього дня без електроенергії в Одесі та Одеському районі залишається майже 300 тисяч абонентів.

Більшість котелень централізованого постачання тепла жителям міста вже у роботі, також комунальні служби намагаються підключити генератори до локальних котелень.

«Тепер основна проблема - це не дефіцит генерації, а неможливість передачі та розподілу електроенергії споживачам у достатній кількості»,- зазначив на засіданні оперативного штабу начальник ОВА Максим Марченко.

Протягом доби Одещина отримала 39 генераторів великої потужності від ДСНС.

Влада міста допомагає автономному функціонуванню деяких будинків за допомогою генераторів, де є така технічна можливість. Паливо для таких джерел електроенергії придбають за рахунок спеціального фонду з державного та обласного бюджетів.

Одеська обласна військова адміністрація розповіла на своїх інформаційних ресурсах, що на рівні уряду країни узгоджується питання щодо надання Туреччиною суден-електростанцій для постачання електроенергії одеського регіону.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення