online

05.05.2023 14:39   Безпека

730

В Одеській області рятувальникам і громаді організували масштабні навчання

Поблизу села Ревове

В Березівському районі днями пройшли масштабні навчання підрозділів ДСНС та лісової охорони.

Про це повідомила місцева райдержадміністрація.


«Поблизу села Ревове Петровірівської територіальної громади пройшли масштабні навчання з питань реагування на пожежі у лісових господарствах з залученням оперативних служб. Навчання відкрив начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш», - ідеться у повідомленні РДА.

Результатами вишкілу стало відпрацювання спільних дій оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та охорони лісогосподарських підприємств з ліквідації лісових пожеж.

Також були удосконалені навички з гасіння пожеж серед особового складу залучених підрозділів, налагоджено взаємодію з оперативними службами швидкої медичної допомоги, поліцією, керівництвом громади та місцевими сільгоспвиробниками.

Варто зазначити, що за повідомленням центру безпеки громадян Авангардівської громади, рятувальники постійно приймають екскурсії учнів шкіл. Зокрема, 4 травня до Центру завітали учні Прилиманського ліцею.

Рятувальники показали підростаючому поколінню пожежний автомобіль, провели екскурсію по осередку безпеки, продемонстрували правильне користування пожежною трубою з другого на перший поверх для більш оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Це може вас зацікавити:

На Одещині у ніч на 20 жовтня працівники центру безпеки ОТГ на місці ДТП вилучили з авто постраждалого

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення