online

28.08.2022 16:08

26

10 громад Одещини залучені до проєкту «Говерла»

10 громад Одещини залучені до проєкту «Говерла».

Про це повідомила військова обміністрація області.


Зазначається, що Одеська область стала сьомою областю-партнеркою Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Угоду про наміри нещодавно підписали Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко та  Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам.

“Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» має на меті продовжувати підтримувати Уряд України у втіленні реформи децентралізації через напрацювання законодавства в сфері децентралізації, зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадян на всіх рівнях. Проєкт надаватиме підтримку у різних формах для забезпечення громадян необхідними послугами, особливо під час війни” - зазначає Габріель Абрагам.

Від Одеської області, за результатами проведеного конкурсу, було обрано 10 громад, де проєкт здійснюватиме свою діяльність — це Арцизька, Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Визирська, Доброславська, Кодимська, Саф’янівська, Чорноморська та Южненська територіальні громади.

В рамках першого етапу реалізації проєкту буде проведено закупівлю товарів для реагування на надзвичайні ситуації у громадах, оцінку організаційної спроможності громад та ІТ аудиту – для визначення напрямів роботи з громадами, а також надано технічну допомогу, включаючи освітні заходи.

«Ми впевнені, що співпраця в рамках проєкту дозволить на системному рівні розв’язувати питання розвитку громад регіону. Сподіваємось, що з огляду на поточну ситуацію та потреби, які виникають і постійно змінюються, «ГОВЕРЛА» допомагатиме збільшувати спроможність громад регіону реагувати на надзвичайні ситуації та підсилювати місцевий економічний розвиток навіть у такі складні часи», - прокоментував директор Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Роман Григоришин.

Команда проєкту активно допомагає у наданні роз'яснень та практичних порад щодо актуальних законодавчих змін, а також у подоланні викликів пов’язаних з війною. Окрім безпосереднього співробітництва з вищеназваними громадами, в рамках проєкту проведено вже три заходи і для інших громад Одеської області.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення