online

01.09.2022 16:04

28

6-річний Сашко з Одещини пішов на свій перший урок у супроводі поліцейських

В Ізмаїлі шестирічний Сашко пішов на свій перший в житті урок у супроводі поліцейських, з якими давно має дружні стосунки.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області.


"Ми вже розповідали про цього хлопчика, який живе поряд з районним відділом поліції, кожного дня спостерігає за роботою правоохоронців і мріє стати таким, як вони.

Сьогодні для маленького Сашка пам’ятний день: він пішов у перший клас, на перший дзвоник, до першої вчительки та нових друзів – все нове і незвичне. Аби цей похід у «країну знань» закарбувався в пам’яті першачка на довгі роки і став поштовхом до гарного навчання, поліцейські вирішили зробити хлопцеві несподіваний, але приємний сюрприз.

Правоохоронці зустріли юного ізмаїльця біля будинку з подарунками, привітали його з початком навчального року і поїхали з ним до школи. Дорогою з Сашком поговорили, як йому правильно і безпечно буде ходити потім самому.

«Дитині побажали успіхів у навчанні, бути старанним і наполегливим, не звертати зі шляху мрій, про одну з яких ми вже знаємо і всіляко підтримуємо», - зазначив старший інспектор сектору кадрового забезпечення Ізмаїльського районного відділу поліції Андрій Павлено.

Поліцейські вітають всіх школярів з 1 вересня. Нехай цей навчальний рік для кожної дитини буде успішним", - йдеться у повідомленні поліції. 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення