online

24.02.2023 14:47   Війна

553

Аграрії та підприємці Подільського району знову надали суттєву підтримку ЗСУ

Допомога фронту

За повідомлення пресслужби Подільської райдержадміністрації Одеської області

Сьогодні, 24 лютого аграрії та підприємці Подільського району в Одесі передали автомобілі для потреб ЗСУ.

Підтримав ініціативу начальника Подільської РВА керівник ПП «Добробут» Валерій Іванович Волошин із Савранщини. Він придбав для військовослужбовців позашляховик Toyota Tacoma.


Ця машина підходить військовослужбовцям, адже саме пікапи в першу чергу необхідні зараз в армії через їх прохідність та габарити.

Нашим хоробрим, сміливим і мужнім воїнам від ФГ "Саврань Агротехсервіс", керівник - Грубань Юрій Васильович, - було передано джип-пікап Hyundai Terracan, який перебуває у гарному технічному стані.

Ще одне авто, позашляховик Mazda, надав керівник СФГ "ЗАДУМ" Думітрашко Руслан Михайлович із Ананьївщини.

Голова РДА з цього приводу зазначив: «Ми щодня дякуємо ЗСУ за боротьбу і захист, за можливість прокинутися зранку. Водночас треба пам’ятати, що наша незалежність і перемога України у цій війні залежить від кожного з нас. І боротися за неї треба не лише на передовій. Способів зробити свій внесок стільки ж, скільки і людей, адже кожен може вигадати власний варіант. Сподіваюсь, що ті автомобілі, що передані сьогодні з Подільщини нашим Героям, допоможуть наблизити нашу загальну ПЕРЕМОГУ! Україна була до того, як з’явився цей ворог, Україна буде й після нього!»

Подільський район на цьому ми не зупиняється і продовжить допомагати фронту.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення