online

03.05.2023 09:56   Війна

460

Аграрій Володимир Довбня з Одещини отримав замовлення на виготовлення авто-багі для ЗСУ

Подільський район, що на Одещині, зробив умільцю замовлення

Аграрій Володимир Довбня із Савранської громади Одеської області отримав замовлення на виготовлення авто-багі для ЗСУ.

Про це повідомила Подільська райдержадміністрація.


2 травня заступник голови РДА Вадим Мегіс разом з головою Савранської громади відвідали ТОВ «АГРОПРОМСЕРВІС». Директор товариства Володимир Довбня розповів посадовцям про хід робіт зі створення автомобілів багі, на які сформовані замовлення від аграріїв Подільщини.

Раніше повідомлялося, що роботу ентузіаста з Саврані високо оцінив керівник району Михайло Лазаренко.

Володимир Довбня робить багі зі старих автомобілів. На нову раму встановлює агрегати з придбаних автомобілів, у цього авто немає дверей, забезпечуючи швидкий доступ до керма і салону.

Багі виготовляють, враховуючи побажання військових. Умілець в таких авто передбачив місце для кулемета, а фаркоп забезпечить транспортування міномета.

«Таке авто дуже потрібне захисникам, бо швидке і маневрове. З нього зручно вести бій», - оцінив автомобіль глава району.

Одеські новини раніше повідомляли, що лідером серед районів Одещини у справі сприяння ЗСУ є Подільський район. Зокрема, підрозділам Сил оборони район передав вже багато автомобілів.

З перший днів вторгнення агресора в Україну голова РДА закликав громадськість допомагати захисникам на передовій. Громади, аграрії, підприємці та небайдужі жителі разом вже мають чималий доробок хороших справ для Збройних Сил України.

Це може вас зацікавити:

  Жінки з Одещини взяли ініціативу у свої руки і передали на фронт чоловікам позашляховик

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення