online

22.07.2022 11:47

17

Аграрії Одещини доставили корми у зоопарк прифронтового міста

Аграрії Балтської громади Одеської області  доставили корми у зоопарк прифронтового міста Миколаїв.

Про це у соцмережах повідомив голова цієї громади Сергій Мазур.


«Балтська громада передала для Миколаївського зоопарку зерно та гранульвані корма. Дякую нашим аграріям за підтримку кращого в Україні зоопарку», - зазначив Балтський міський голова.

Лідер цієї адміністративної території вважає сільгоспвиробників надійною опорою громади.

«У мирний час наші аграрії – наповнювачі бюджету, а у воєнний – ще й потужний волонтерський рух на підтримку військових.

На своєму зібранні аграрії вирішили, що мають дбати про забезпечення населення та армію продуктами харчування армію. Разом  розробляємо механізми створення більш сприятливих умов для підтримки агросектору», - доповнив розповідь С. Мазур.

Зазначимо, що разом з поїздкою до зоопарку м. Миколаїв землероби цієї громади доставили також на Херсонський напрямок питну воду та продукти харчування нашим захисникам-визволителям.

Нагадаємо, що до складу громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече. Тут мешкає понад 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення