online

22.08.2022 09:05

166

Активісти з Одещини виготовляють для ЗСУ надійні засоби захисту

Активісти з Одещини виготовляють для ЗСУ надійні засоби захисту.

Про це на своїх інформаційних ресурсах  повідомили Савранська селищна та Кодимська міська ради.


Зокрема, в Савранській громаді жителі плетуть захисні сітки у селищному будинок культури, Будинок культури с. Кам'яне, у школах с. Осички та с. Концеба.

«Кожен приходить тоді, коли може і допомагає стільки, скільки вважає за потрібне. Плетіння маскувальної сітки − нескладне заняття, але вимагає посидючості й часу. На виготовлення одного полотна йде від декількох днів до тижня − залежно від кількості учасників процесу.

Сітки для ЗСУ дуже потрібні - вкривають окопи, маскують людей і техніку. Тому робота не припиняється ні на хвилину, щоб встигнути допомогти всім.

Кожна сітка допомагає зберегти безцінні життя нашим військовим. Кожен схід сонця наш, вимірюється ціною життя ЗСУ! Пам'ятаймо про це!», - йдеться у повідомленні активістів з селища Саврань.

Також активісти Кодимської громади регулярно доставлять на передову загонам територіальної оборони засоби маскування.

Тут цією справою займається кілька центрів.

«Чергова захисна сітка розміром 8 на 12 м залишила місце свого створення – один з центрів допомоги міської ради,  і вже доставлена захисникам на передову. Приймаємо наступне замовлення і працюємо далі. З наближенням осені будемо змінювати кольори, щоб надійніше,  щільніше ці покрови закривали наших бійців, кожний клаптик землі,  яку вони захищають», - повідомила міська рада.

Саврань
з Кодими на передову
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення