online

13.02.2023 14:46   Економіка і фінанси

212

Аудитори податкової служби Одещини у січні здійснили 200 ревізій

Результат роботи податкової на Одещині

Аудитори податкової служби Одещини у січні здійснили 200 ревізій, повідомила пресслужба Головного управління ДПС в Одеській області.

«За результатами роботи підрозділів управління податкового аудиту Головного управління ДПС в Одеській області до бюджету донараховано 13 млн грн, з них за позаплановими перевірками 12,8 млн грн та 0,2 млн гривень за результатами фактичних перевірок. 


Також, за результатами перевірок, упереджено бюджетне відшкодування ПДВ в сумі 25,4 млн грн, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду на 3 млн грн та зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 17,5 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 3,15 млн гривень», - мовиться в прес-релізі податкової.

Також, служба рекомендує громадянам подати декларацію про майновий стан і доходи за 2022 рік в електронній формі, потрібно лише скористатися приватною частиною електронного кабінету.

Також варто прочитати:

Податкова служба доповіла про ріст доходів жителів Одещини 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення