online

31.08.2022 08:19

173

Біля Одеси у житлових масивах селища Таїрове відкриють соціальний хаб

Таїровська селищна рада повідомила громадськість житлових масивів передмістя Одеси про відкриття у першій декаді вересня соціального хабу для сімей з дітьми, в якому надаватимуть послуги з організації дозвілля для малечі.

Батьки зможуть залишити своїх дітей на деякий час з вихователями, щоб мати можливість вирішити свої справи.


Для учасників цього проєкту всі  послуги безкоштовні, проєкт реалізований за підтримки благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка Україна».

Крім того, благодійний фонд "Вітрила Дитинства» надає в житлових масивах соціально-психологічну, медичну та юридичну допомогу сім'ям вразливих категорій.

До цієї роботи залучені соціальний працівник, психолог, юрист, які допомагають сім’ям з дітьми в індивідуальному так груповому порядку.

Зокрема, у заняттях психолога з дітьми та підлітками  практикується арт-терапія, розвивальні заняття, майстер-класи, тренінги.

Служби селищної ради також працюють з людьми із територій бойових дій, які знайшли прихисток у житлових масивах «Радужний», «Дружний», «Червоний хутір».

Завдяки «World central kitchen» та гуманітарного штабу селищної ради внутрішньо переміщені особи регулярно отримують гуманітарну допомогу. Люди заздалегідь знають про графік роботи благодійників, допомоги вистачає для всіх.

Нагадаємо, що до складу громади входять селище Таїрове, села Сухий Лиман, Балка та Лиманка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення