online

05.03.2023 19:49   Безпека

349

Біля Одеси кілька годин боролися з масштабною пожежею

Біля села Корсунці

На околиці села Корсунці згорів гектар лісонасаджень

5 березня в с. Корсунці Красносільскої громади, що межує з Одесою, сталася масштабна пожежа – згоріло біля гектара зелених насаджень у балці поблизу вулиці Польової.

Про це повідомила голова сільради Марина Архірій.


«Ймовірно, хтось із жителів вирішив на своїй ділянці навести чистоту, а сухостій і стару траву спалити на узбіччі балки. Адже із вулиці Вишнева виходять городи людей, сараї та підсобні приміщення. 

Розпалюючи багаття, люди  не думали, що через поривчастий вітер їхня недбалість  може перетворитися на велику пожежу.

Вогонь у кілька хвилин охопив величезну територію, тож пожежники працювати кілька годин, щоб загасити пожежу з різних боків балки. 

На щастя, пожежа не переросла у стихійне лихо, ні люди, ні будівлі не постраждали.  На місце події викликали правоохоронців, які наразі проводять розслідування», - розповіла керівник громади.

У сільраді також повідали, що дехто з жителів с. Корсунці зізналися, що стали  свідком паління сухостою на узбіччі балки, але відмовляються називати винуватців трагедії.

Раніше повідомлялося, що більше ста жителів цієї сільради отримали по 12 тис грн для ремонту хлівів для розвитку власних підсобних господарств.

Нагадаємо

До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення