online

20.11.2023 19:24   Безпека

420

Будівельники з Одеси реконструюють одне з найнебезпечніших перехресть у столиці

Шляхопровід у Києві на перетині вулиць Богатирської та Полярної

Будівельники з Одеси реконструюють одне з найнебезпечніших перехресть у столиці, яким кияни вважають розв’язку на перетині вулиць Богатирської та Полярної.

За повідомленням пресслужби одеської компанії «Автомагістраль-Південь», реконструкція цього перехрестя є вирішенням однієї з хронічних транспортних проблем столиці.


«Кияни неодноразово зверталися до керівництва міста з петиціями щодо створення на перехресті більш безпечної та зручної розв’язки. Внаслідок великої кількісті ДТП, часто із людськими жертвами, перехрестя вважалось одним з найнебезпечніших у Києві. Відповідно до Генплану Києва, вулицю Богатирську віднесено до магістралей загальноміського значення з безперервним рухом транспорту. Але будівництво об’єкту відкладалося майже 30 років», - зазначили в «Автомагістраль-Південь».

Тож у ці дні триває реконструкція розв’язки на Оболоні. На шляхопроводі будівельники монтують прогонові балки.

«Це черговий важливий етап робіт. Довжина однієї балки – 31 метр, висота – 1,5 метри. Вага – понад 30 тонн. Виготовлення і монтаж таких величезних балок – справа дуже відповідальна. Але «Автомагістраль-Південь» працює виключно з надійними, досвідченими виробниками. Роботи з монтажу у нас також виконують фахівці екстракласу з величезним досвідом. На об’єкті присутній представник виробника – контролюється та перевіряється дотримання технологічних процесів. Загалом на чотирьох прогонах шляхопроводу буде змонтовано 72 балки», - доповнила розповідь пресслужба компанії.

Варто зазначити, що шляхопровід матиме 6 смуг руху. Його довжина складе 125 м. На розв’язці облаштують велосипедну доріжку, а на шляхопроводі – спільний вело-пішохідний тротуар.

На об’єкті працює приблизно 250 співробітників компанії та понад 40 одиниць техніки, зокрема, задіяні 6 кранів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Будівельна компанія з Одеси приступила до другого етапу ремонту аеропорту в Румунії

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення