online

20.08.2023 16:35   Спорт

599

Чемпіоном з більярду серед працівників місцевого самоврядування Одещини став Сава Воронецький

У селі Кулевча 19 серпня відбувся фінал обласних змагань «Рухайся до Перемоги»

Чемпіоном з більярду серед працівників місцевого самоврядування Одещини став Сава Воронецький, який у складі Подільського району 19 серпня 2023 року в с. Кулевча Білгород-Дністровського району Одеської області взяв участь у фінальному етапі обласних спортивних змагань «Рухайся до Перемоги».

Змагання проводилися з восьми видів спорту серед голів громад та їх заступників, очільників старостинських округів та відповідальних працівників за фізичну культуру та спорт в ОТГ. 


За результатами змагань, зокрема, збірна команда Подільського району посіла друге місце у загальному заліку серед команд інших районів області. Першими тут були представники громад Одеського району.

В  ігрових видах спорту збірна органів місцевого самоврядування Подільського району перемогла на турнірі з волейболу та  стала другою у змаганнях з футзалу і в командному заліку з настільного тенісу.

В особистих видах спорту представники цього району здобули три перші місця. У гирьовому спорті переможцем став Олександр Овчеренко, на турнірі з більярду звання чемпіона виборов Сава Воронецький, а в настільному тенісі не було рівних серед чоловіків Василю Дем'яненку.

Вас може зацікавити:

На Одещині переможці турніру з класичного доміно отримали нагороди від м’ясокомбінату і сирзаводу

Серед сільських громад Одещини визначився переможець

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення