online

14.10.2022 08:37

29

Через атаки ворожих дронів сільрада на Одещині відтермінувала включення вуличного освітлення

Через атаки ворожих дронів Красносільська сільрада Одеської області відтермінувала включення вечірнього вуличного освітлення.

Про це повідомила в соціальних мережах голова цієї громади Марина Архірій.


«Шановні жителі громади, хочу поінформувати вас щодо ситуації із вуличним освітленням.

Як повідомлялося раніше, після 5 жовтня ми готові були включити освітлення, попередньо погодивши це питання з військовою адміністрацією та технічно врегулювавши процес виключення у комендантський час.

Проте активізація дій з боку країни-агресора, а саме: збільшена кількість ракетних атак та атак дронами-камікадзе, що призвело до пошкодження енергетичної інфраструктури нашої країни і прохання економії електроенергії змусило нас, у першу чергу, подбати про стабільну роботу електромереж та відкласти включення освітлення у селах громади.

У разі стабілізації ситуації ми плануємо увімкнути освітлення після згодом. Просимо поставитися до даного питання із порозумінням і подбати про своїх рідних та близьких», - йдеться у дописі М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч людей.

Селам кращої громади Одещини дозволили увімкнути вечірнє освітлення вулиць
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення