online

27.06.2022 11:38

12

Чиновники Одеського району оглянули наслідки ракетного удару по селу Маяки

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук з групою інших чиновників оглянули наслідки ворожого ракетного удару по селу Маяки.

"Черговий приліт по житловим будівлям в Одеському районі. В результаті цього два приватні будинки зруйновано вщент,  більше 60 житлових будинків не придатні для життя, зруйновано інфраструктуру населеного пункту. 


На місці працюють слідчо-оперативні групи, відповідні служби працюють над відновленням газопостачання та електропостачання. На щастя, жертв немає. Проте є постраждалі, серед яких і одна дитина", - прокоментував очільник Одеської РВА Юрій Крук.

Зазначається, одна з двох нічних ракет випущена з літаків стратегічної авіації Ту-22М.  Орієнтовна площа пожежі на загальній площі 500 метрів квадратних.

З цього приводу  речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук зазначив, що загроза ворожих ударів по Одеські області залишається високою.

"Звичайно, у тих зустрічах на вищому рівні, де знову підтримують нашу державу у цій важкій, виснажливій боротьбі. Звичайно, у тому дефолті, який у росії оголосили вперше з 1918 року, але насамперед це безсилля від того, що ми стояли й стоїмо…", - зазначив С. Братчук.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення