online

26.06.2023 16:21   Війна

263

Депутат облради разом румунськими парламентарями відвідали захисників на Херсонському напрямку

Доставили підрозділам ЗСУ човни, генератори, помпи, харчування

Депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко разом депутатом Європейського парламенту від Румунії Владом Георге та депутатом Національного парламенту Румунії Філіпом Гаварняну відвідали захисників України на Херсонському напрямку.

«Передали військовим побратимам потрібні нині речі: металевий кілька надувних човнів, генератори, помпи для відкачування води, продукти харчування довготривалого зберігання, одноразовий посуд, питну воду, медикаменти. Румунську колеги поспілкувалася з нашими військовими, дізналися з перших вуст про життя на лінії фронту», - розповів А. Бабенко.


Варто зазначити, що парламентарі сусідньої країни вже кілька днів перебувають в Одесі. Вони, зокрема,  брали участь у пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Одеської обласної ради VIII скликання.

Обласний орган місцевого самоврядування високо оцінив постійну допомогу Одещині, якою опікуються Влад Георге та Філіп Гаварняну. Депутати Одещини нагородили румунських колег почесними відзнаками Одеської обласної ради.

Протягом днів перебування в Україні гості відвідали кілька громад Одещини, спілкувалися з представниками громад, облради щодо подальшої співпраці та реалізації проєктів, які може фінансувати Румунія та Європарламент.

Раніше повідомлялося, що днями депутати ухвалили 49 рішень на сесії облради. Серед них – рішення про передачу обласної клінічної лікарні на залізничному транспорті з державної власності до спільної власності територіальних громад області. На базі закладу буде обласна лікарня швидкої допомоги.

Вас може зацікавити:

Депутати райради з Одещини не змогли зібратися на сесію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення