online

14.07.2022 07:28

61

Депутат з Одещини висловив своє бачення конфлікту перших осіб району та міста

Депутат Білгород-Дністровської районної ради Дмитро Казмірчук у соцмережах висловив своє бачення навколо конфлікту перших осіб району та міста.

Нагадаємо, днями на сесії райради конфлікт переріс у брутальну бійку між головою райради Григорієм Мельниченком та Білгород-Дністровським міським головою Віталієм Гражданом.


«Розкажу своє бачення того, що відбувалося на останній сесії Білгород-Дністровської районної ради. Вперше засідання ради відбувалося в змішаному режимі, частина депутатів була присутня в залі, а частина по відеозв'язку.

Всього було зареєстровано 29 депутатів.

Депутати одноголосно підтримували майже всі питання, внесенні в порядок денний, поки не дійшло до питання номер 7, яке звучало так:

"Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Білгород-Дністровського району будівель та споруд , розташованих за адресою: місто Білгород-Дністровський вулиця Військової Слави, 6, які обліковуються на балансі комунального некомерційного підприємства "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб Одеської обласної ради" зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Одеської області.

Тут думки депутатів розділилися і за результатами поіменного голосування ( передбачено регламентом у зв'язку зі змішаною системою проведення сесії ) тільки 21 депутат підтримав дане рішення, а для прийняття рішення потрібно 22 депутати. Не вистачило одного голосу.

Я дане рішення особисто не підтримав, тому що це суперечить чинному законодавству і реформі децентралізації, де чітко зазначено, що все майно комунальної власності, що знаходиться на території громади, передається громаді на території якої воно знаходиться. І це потрібно було зробити ще до 01 липня 2021 року, тобто вже більше року тому.

Сесія просто зупинилася і почався пошук в телефонному режимі "лояльного депутата" головою Білгород-Дністровської районної ради Мельниченко Г.В.

Почався тиск на депутатів районної ради з боку Мельниченко змінити своє рішення та проголосувати "за".

На моє зауваження, що це є порушенням регламенту, голова районної ради мені запропонував закрити рота. І це посадова особа такого рівня спілкується з депутатом від трьох громад Білгород-Дністровського району, то цікаво, як він спілкується з простими людьми і чи вважає їх взагалі за людей... Близько двадцяти хвилин голова районної ради шукав "лояльний голос", періодично покидаючи приміщення сесії.

В цей проміжок часу до зали ввійшов голова найбільшої громади, а саме міста Білгород-Дністровський Віталій Граждан і попросив надати йому слово з даного питання, в чому йому було відмовлено. Звернення голови міста до депутатів з роз'ясненням того, що дане рішення суперечить діючому законодавству та інтересам жителів міста не дали також результату. Ситуація вийшла повністю з під контролю, почалася розмова на підвищених тонах, образи та бійка. Але цим діям хай оцінку дають правоохоронні органи згідно діючого законодавства», - йдеться у дописі депутата Д. Казмірчука.

Тільки всі ці події закінчилися "швидко". Знайшовся голос, якого не вистачило, а саме депутата Білгород-Дністровської районної ради Денисенко, який нібито повідомив в телефонному режимі що він "ЗА", і це зі слів голови районної ради Мельниченко Г.В.

Зазначу, що депутат Денисенко не був присутній на сесії ради і в режимі відеозв'язку теж був відсутній.

Дані дії голови Білгород-Дністровської районної ради є грубим порушенням регламенту.

На знак протесту щодо незаконних дій голови районної ради частина депутатів покинула сесійну залу.

Я залишився та продовжив роботу, тому що там були ще важливі питання щодо життєдіяльності Білгород-Дністровського району.

Дана сесія Білгород-Дністровської районної ради транслювалася онлайн, і то що на ній відбувалося, зафіксовано на електронних носіях.

Після сесії всі присутні в залі  надали пояснення того, що відбулося правоохоронним органам, і я в тому числі, також я звернувся  до правоохоронців прикріпили відеотрансляцію до матеріалів справи.

Це не перший випадок порушення з боку голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка регламенту районної ради. Про етику посадової особи такого рівня і казати зайве", - йдеться у дописі депутата.

У Білгород-Дністровському районі перші особи б’ються та закликають один одного йти у відставку
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення