online

09.02.2023 21:09   Життя громад

772

Депутати звільнили 9 лютого з роботи весь керівний склад ОТГ на Одещині

Із сесії Савранської громади

Депутати звільнили 9 лютого з роботи весь керівний склад Савранської селищної ради Одеської області.

На сесії депутати заявили, що мешканці не бажають жити по-старому, в умовах суспільного та економічного застою, і вирішили припинити повноваження всього керівництва територіальної громади.


Власне, недовіру посадовим особам громади було виражено громадянами тиждень тому, на розширеній нараді під головуванням начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка.

Фахівцями районної військової адміністрації протягом тижня надавалася організаційно-методична та практична допомога з питань підготовки сьогоднішньої сесії, врешті-решт налагодження взаємодії між апаратом селищної ради та депутатським корпусом, вирішення освітніх питань, проблем медичного обслуговування жителів, земельних суперечок, підвищення якості наповнення бюджету та ефективності його використання, вдосконалення роботи зі зверненнями громадян, вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців тощо.

За результатами засідання сесії Савранської селищної ради було звільнено першого заступника селищного голови Миколу Базея, достроково припинено повноваження Савранського селищного голови Сергія Дужія та секретаря ради Світлани Герасимішиної.

За ці рішення проголосувала абсолютна більшість присутніх депутатів.

Водночас, депутатами обрано нового секретаря селищної ради.

Ним став Євген Насаленко, який у цей складний час здійснюватимуе керівництво Савранською громадою.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Саврань та Ковбасова Поляна і 19 сіл: Байбузівка, Бакша, Білоусівка, Вільшанка, Гетьманівка, Глибочок, Дубинове, Дубки, Йосипівка, Кам'яне, Капустянка, Квітка, Концеба, Неділкове, Осички, Острівка, Полянецьке, Слюсареве, Струтинка.

Колишній Савранський район повним складом  увійшов до однойменної громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення