online

20.07.2022 06:58

12

Десять громад Одещини відібрані для реалізації міжнародного проєкту

Десять громад Одещини відібрані для реалізації міжнародного проєкту, і, зокрема, Арцизька ОТГ.

Про це у соцмереджах повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.


«Сьогодні ми отримали чудову новину про те, що нашу громаду було відібрано до участі у проєкті «Говерла» серед усіх громад Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей.

Цей проєкт є довгостроковою п’ятирічною програмою, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). Ініціатива працює у тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України, Верховною Радою України, а також із іншими проєктами, які фінансуються USAID, та донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.

Арцизькою міською радою було подано заявку з 12 проєктами, що стосувалися різних напрямків розвитку громади. Тепер будемо реалізовувати їх згідно умов програми та працюватимемо над втіленням реформ, зміцненням місцевого самоврядування і підвищенням рівня залучення жителів, які і є основною метою «Говерли».

Чекаємо на подальший план дій від організаторів конкурсу та продовжуємо працювати заради перемоги», - йдеться у дописі голови громади.

Варто зазначити, що громадами-партнерами цього проєкту стали також Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Визирська, Доброславська, Кодимська, Саф'янівська, Чорноморська, Южненська громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення