online

30.07.2022 10:30

40

Дев’ять підприємців з Одещини тримали відповідь на комісії за мізерні зарплати працівників

Дев’ять підприємців з Одещини тримали відповідь на комісії за мізерні зарплати працівників.

Про це в соціальних мережах повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


«29 липня провели засідання комісії з легалізації заробітної плати  та зайнятості населення. На ній були присутні дев’ять підприємців та підприємств, заробітна плата працівників яких менше мінімальної.

У засіданні також взяли участь керівники державних контролюючих служб.

Із запрошеними були обговорені причини зменшення заробітних плат та шляхи виходу із даної ситуації.

У конструктивному діалозі обговорені причини зниження обсягів виробництва, надані консультації стосовно діяльності підприємств у рамках чинного законодавства та внесених змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин, а також презентовані державні програми підтримки малого та середнього бізнесу, для людей, які втратили роботу під час війни або вирішили почати карʼєру в ІТ чи започаткувати власний бізнес», - йдеться у дописі керівника громади.

Зазначимо, що в рамках моніторингового візиту до Красносільської громади завітали  представники Одеського представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Обговорили основні напрямки подальшої співпраці та оглянули заклади, у яких можуть перебувати діти: Красносільський ліцей і Центр первинної медико-санітарної допомоги. Впевнені, що в результаті співпраці отримаємо гарний результат», - зазначила М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

У 2021 році сільрада стала кращою в області серед громад з населенням від 10 до 15 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення