online

01.02.2023 12:31   Життя громад

247

Дитсадок в Одеській області отримає 160 тис грн на реалізацію проєкту

Дитсадок смт Доброслав

Дитсадок у селищі Доброслав Одеської області отримає 160 тис грн на реалізацію амбітного проєкту.

Про це розповіла голова Доброславської громади Людмила Прокопечко.


"Всупереч великим труднощам, спричинених війною, у нашій громаді продовжується активне життя. Приємною звісткою для селищної ради стало отримання гранту від міжнародної громадської "Партнер" на реалізацію проєкту "Happy Kids" в Доброславському закладі дошкільної освіти "Країна мрій".

Проєкт, що заслужив увагу наших міжнародних партнерів,  підготував колектив дитячого садка разом з громадською організацією "Ватра - 2015".

Метою цього напрацювання є створення в дитячому садку сприятливого психологічного клімату для розвитку дітей, що особливо важливо і актуально в умовах повномасштабної війни, а також надання психологічної підтримки всім, хто її потребує, в онлайн- і в офлайн форматах. Для реалізації проєкту команда отримає від міжнародних партнерів 160 000 грн.

Щиро радію успіху команди цього проєкту та зичу подальших перемог в отриманні нових грантів»,- розповіла Л. Прокопечко.

Нагадаємо, що до складу Доброславської громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення