online

03.11.2022 10:14

19

Дитсадок на Одещині отримав укриття від повітряних загроз

Сьогодні, 3 листопада відкриє свої двері для дошкільнят ще один дитячий садочок м. Білгород-Дністровський Одеської області, в якому завершено ремонт та є необхідний інвентар в укритті для перебування дітей під час повітряної тривоги.

Підвальне приміщення закладу відповідає усім рекомендаціям ДСНС. Цей заклад освіти буде виконувати функцію чергового дитячого садочку в умовах воєнного періоду.


«За рахунок міського бюджету в підвальному приміщенні дитячого садочку було облаштовано укриття, яке відповідає всім рекомендаціям ДСНС. Ремонтні роботи тривали майже два місяці. За цей період приміщення обладнали притяжною та витяжною системами вентиляції, зробили додаткове розведення електроенергії, санвузол, встановили рукомийник, пошпаклювали та пофарбували стіни й стелю, розмежували кімнати. Також зробили стяжку, адже відповідно до норм, підлога має бути твердою. Вхід до укриття дозволяє діточкам у супроводі вихователів за лічені хвилини потрапити у сховище, де малеча може продовжити свої заняття й бути в безпечному прихистку. Передбачили тут і резервуар з водою, необхідні меблі, медичний куточок, комплекти освітніх матеріалів. До того ж, на випадок відсутності електроенергії, передбачили альтернативне джерело живлення - електрогенератор», - розповів заступник міського голови Андрій Криштопов.

Цей дошкільний навчальний заклад став третім, де функціонують чергові дитячі групи для дітей, чиї батьки працюють.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення