online

19.08.2022 08:46

67

Фахівці інституту очних хвороб на виїзному прийомі оглянули 70 жителів ОТГ

18 серпня спеціалісти Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України вчергове провели виїзний прийом у Красносільському центрі первинної медико-санітарної медицини.

Про це повідомила голова сільради Марина Архірій.


«Цього разу було оглянуто більше 70 жителів громади, з яких 32 дитини.

Мешканці отримали консультації та призначення, деякі були направлені на додаткові обстеження.

У виїзному прийомі взяли участь лікарі - офтальмологи:

кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Тетяна Панкратова,

науковий співробітник, кандидат медичних наук Ольга Гузун,

 керівник виїзної мобільної офтальмологічної бригади, науковий співробітник Валерій Мирненко», зазначила керівник сільради.

Раніше повідомлялося, що у ФАП села Павлинка цієї ОТГ працевлаштувався фельдшер Іван Чєрьомушкін, який переїхав на Одещину з тимчасово окупованої території.

«У нашій громаді фельдшерсько-акушерські пункти працюють у селах Корсунці, Ілічанка, Павлинка, Кубанка і Переможне. У Івановому функціонує амбулаторія, в  Красносілці – центр первинної медико-санітарної допомоги, в якому працює п’ять сімейних лікарів, а щосереди прийом наших жителів здійснюють лор, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, здійснюється УЗД-діагностика», доповнила розповідь М. Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає понад 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення