online

15.02.2023 16:09   Влада

168

Глава Одещини взяв участь у погашенні п’ятьох поштових марок

Погашення поштових марок

Глава Одещини взяв участь у погашенні п’ятьох поштових марок.

Про це мовиться у прес-релізі Одеської ОВА.


Зазначається, що 15 лютого начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь у спеціальному погашенні нового поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра», що присвячений працівникам комунальних служб та критичної інфраструктури. Блок складається з 5 марок – «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники», «Газовики».

Тираж блоку, автором якого є Олександр Нікітюк – 300 тисяч примірників.

«Це перший поштовий випуск 2023 року – про безмежну вдячність і неймовірне захоплення, виняткову стійкість та професійну майстерність, про бійців невидимого фронту, яких вся країна побачила в найтемніші часи. Укрпошта закарбувала подвиг героїв енергетичного та комунального фронту на поштових марках. Саме завдяки їхньому героїзму й самовідданій праці ми тримаємося, а країна-терорист росія не змогла занурити Україну у темряву Середньовіччя і знищивши нашу критичну інфраструктуру» - зазначив директор Одеської дирекції «Укрпошти» Сергій Дрозд.

Варто зазначити, поштова марка «Дорожники», що входить до поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра» і є першою маркою 2023 року, має порядковий номер 2023.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення