online

24.01.2023 12:23   Освіта

330

Голова ОТГ з Одещини повідомив директорів шкіл про зменшення фінансування освіти

Керівники шкіл Балтської громади

Голова Балтської територіальної громади Одеської області Сергій Мазур повідомив директорів шкіл про зменшення освітньої субвенції.

Зокрема, керівник цієї громади розповів, що відверто обговорили актуальні питання з керівниками навчальних закладів громади під час робочої наради.


«Йшлося на нараді про харчування у садочках і школах та про ліміти на електроенергію в цьому році. Через це важливим чинником залишається режим економії та підлаштування роботи закладів під графіки відключення світла. Це своєрідний квест - налагодження стабільного  навчального процесу в умовах обмежень, який зараз проходить уся країна.

У 2023 р зменшено обсяги освітньої субвенції, тому й зміниться розподіл коштів для сільських та міських закладів освіти. Поки що механізм фінансування відшліфовується фахівцями», - зазначив голова Балтської міськради.

Варто зазначити, що, за повідомленням департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрації,  в цьому році в освітній галузі беруться за реалізацію проєкту у сфері молодіжної політики – Діалог можливостей «Youth projects Odesa region 2023» (12 сесій).

Департамент освіти розраховує залучити до співпраці громади області та їх органами управління з питань молодіжної політики, молодіжні організації, усіх, хто працює з молоддю.

«Хочемо активізувати процес залучення молодих людей до вирішення соціально-економічних, культурних, правових, екологічних питань. Розраховуємо, що у поточному році на Одещині побільшає молодіжних рад та молодіжних центрів», - зазначили в обласному департаменті освіти.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення