online

09.02.2023 20:44   Соціальний захист

388

Голова ОТГ з Одещини розповів про шкоду тіньової праці і зарплат у конвертах

На прийомі у голови Іванівської ОТГ

Голова Іванівської селищної громади Одеської області Віктор Лобач один із дописів у соціальних мережах присвятив проблемі тіньової праці і зарплатам у конвертах.

У дописі керівника ОТГ щодо цієї проблеми, зокрема, йдеться про таке:


«Прийшла на прийом жінка з Северинівського старостинського округу, має трьох дітей, хворіє, просить допомоги на лікування.

Запитав її про чоловіка, каже, що працює будівельником в одного місцевого підприємця, але неофіційно. Її батько працює у фермера, але також без оформлення офіційних трудових відносин.

Цій жінці, звичайно, ми допоможемо фінансово, видали їй продукти харчування. Розумію, що в селі знайти роботу важко і люди погоджуються на будь-які умови.

Надавати допомогу тим, хто в ній має потребу, ми можемо тільки з бюджету громади, а він наповнюється зі сплати податків, в першу чергу тими, хто працює і отримує доходи.

А якби всі жителі громади працювали неофіційно, можна уявляєте, що було б?..

І ще в кожного настане пенсійний вік, з чого буде нараховуватися пенсія…

Нам ще не вдалося досягти рівня передових країн, де прийняття на роботу без оформлення офіційних відносин є значним порушенням закону, а не сплата податків розцінюється як особливо тяжкий злочин.

У нас мінімум половина людей офіційно не оформлені на роботах і не сплачують жодних податків», - йдеться у пості В.Лобача у фейсбуці.

Іванівській селищній раді багато ще належить працювати задля легалізації трудових відносин між роботодавцями і працюючими громадянами.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення