online

27.04.2023 11:45   Життя громад

221

Голова ОТГ з Одещини закликала жителів берегти альфатери для сміття

У селах громади цьогоріч вже пошкодили три баки для сміття

Голова Красносільської сільської територіальної громади Одеської області Марина Архірій закликала жителів берегти альфатери для сміття.

У своєму дописі на інформаційних ресурсах очільник сільради розповіла, що днями у с. Корсунці на розі вулиць Щасливої і Степової комунальне підприємство «Перспектива» встановило новий альфатер для сміття. Колишній міцний бак має величезну вертикальну тріщину, тож став непридатним для використання.


«Причиною цього є те, що замість побутових відходів населення викидає  в альфатер важкі відходи, у тому числі, траву, будівельні матеріали, частини меблів  тощо. Лише за поточний рік через недбалість жителів у громаді  було зіпсовано та замінено комунальним підприємством три баки для сміття. Звертаюсь до кожного мешканця з проханням по-господарськи ставитися до спільного майна нашої громади. Не забуваймо,  що в Україні іде війна, економіка розвивається значно менше і значні кошти направляються на Збройні Сили України», - мовиться у дописі М. Архірій.

Також лідер громади повідомила, що в населених пунктах сільради жителі активно долучаються до діалогу між владою і громадою.

«Незважаючи на воєнний стан, у рамках двомісячника з благоустрою перед вихідними привели в належний вигляд дитячий майданчик с. Красносілка.  Хочу зазначити, що це не було звичайне підкручування гвинтиків чи фарбування лавок для сидіння. Довелося замовляти елементи гойдалок, знаходити запчастини і деталі каруселей та інших ігрових комплексів. Не все вдалося замовити, адже в Україні війна. Пропалені сидіння на каруселях так і будуть «милувати око». Але основну частину елементів відновили, замінили зламані та встановили додаткові урни. Чекаємо декілька гойдалок, за сприятливих погодних умов пофарбуємо деталі. Аналогічні роботи проводитимуться і на інших майданчиках», - доповнила розповідь сільський голова Красносілки.

Довідка

До складу цієї ОТГ, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

Це може вас зацікавити:  

 Сільрада в Одеській області бореться з національним парком за 50 км Піщаної коси

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення