online

26.05.2023 17:36   Освіта

831

Голова РДА з Одещини назвав дивом малу сільську школу

На останній шкільний дзвоник Михайло Лазаренко завітав 26 травня у село Малаївці

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко у захваті від атмосфери свята останнього дзвоника у селі Малаївці Окнянської громади. Про це повідомила пресслужба райдержадміністрації.

«Це якесь диво – ця маленька сільська школа. Гостей свята зустрічає духова музика у виконанні школярів. Це мене приємно здивувало, розчулило. Вирішив навідати саме цю школу не випадково, тут мої добрі друзі – команда «Нащадки козаків», які вибороли першість у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), А капітан «нащадків козаків» Ілля Цуканов став взірцем спокою, рівноваги і твердої віри у силу своєї команди», - розповів М. Лазаренко.


В інформації РДА зазначається, що у Малаївцях свято останнього дзвоника завжди стає святом для всіх жителів. Адже школа є осередком творчого життя села. А ще цього дня прощається з своїми випускниками-дев’ятикласниками. Через жорстоку кровопролитну війну ворога захід проводився в скороченому варіанті, душевно і щиро.

Крім глави району перед школярами з напутніми словами також  виступили Окнянський селищний голова Олег Бєлоус, місцевий староста Наталя Унтілова, директор школи Володимир Назаренко.

Варто зазначити, що випускниця школи – донька полеглого за Україну Героя Валерія Вакарчука Юлія сьогодні отримала батьківську підтримку від глави району та керівника місцевої громади.

Також очільник РДА цього дня взяв участь у заходах останнього дзвоника в  Окнянському опорному ліцеї.

Нагадаємо, що до складу Подільського району входять 12 ОТГ – Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади.

Вам може бути зацікавим:

З Одеської області на передову відправили двадцять автомобілів, радіостанції, рації, запчастини 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення