online

13.02.2023 16:21   Освіта

238

Голова РДА з Одещини порадив міським школам брати приклад із сільського ліцею

Голова РДА у Зеленогурській школі

Голова Подільської РДА Одеської області Михайло Лазаренко порадив міським школам брати приклад із сільського ліцею.

Про це повідомила пресслужба райдержадміністрації.


У прес-релізі РДА зазначається, що 13 лютого керівник району відвідав Зеленогірську громаду, зокрема, місцевий ліцей.

Класні кімнати в навчальному закладі гарні, світлі, оснащені новими меблями та сучасною оргтехнікою. Температурний режим підтримується на належному рівні.

Обладнання харчоблоку для приготування їжі та зберігання продуктів повністю нове, в їдальні також нові меблі та посуд. Харчування у закладі організовано згідно вимог керівних документів, всі санітарні вимоги враховані й виконуються.

Стан сховища відповідає затвердженим стандартам, правилам та вимогам. Наявність такої захисної споруди у закладі освіти дає можливість проводити очне навчання дітей під час правового режиму воєнного стану.

«Отримав позитивне враження від навчального закладу, рекомендую деяким міським школам брати приклад з цього ліцею. Тут прислухаються до думки школярів, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння», - розповів М. Лазаренко.

Нагадаємо, що до складу Подільського району Одещини входять 12 громад – Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення