online

10.02.2023 08:46   Війна

442

Голова РДА з Одещини розповів про цілодобове світло у селах району

Роздільнянська РДА

Голова Роздільнянської РДА Одеської області Сергій Приходько розповів на інформаційних ресурсах органу влади про цілодобове світло у селах району.

Керівник зазначив, що тривають відновлювальні роботи на пошкоджених енергетичних  об’єктах біля Одеси. Через це область не споживає повністю встановлені ліміти, які перевищують фактичне споживання електроенергії.


«Саме тому в населених пунктах району цілодобово не вимикають світло. Після завершення ремонтних робіт, яке планується до кінця тижня, в населених пунктах району діятиме графік 6 через 3. Відключення триватимуть 6 годин і 3 години розподілятиметься електроенергія», зазначив керівник.

За цих обставин набуває актуальності робота «Пунктів незламності». У Роздільнянському районі розгорнули два мобільні та 12 стаціонарних «Пунктів незламності». Ще 28 пунктів відносяться до категорії «сплячих», готові до відкриття у разі відсутності електроенергії понад 24 години.

Вони розгорнуті в адмінбудівлях району, старостатах, школах, приміщеннях ДСНС. Ще 13 пунктів готуються до відкриття у разі додаткової потреби.

Осередки незламності здатні забезпечити всі базові потреби громадян: електрика, тепло, мобільний зв’язок, інтернет Starlink, вода, медикаменти тощо. Все це безкоштовно та цілодобово.

Комплектування та функціонування здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів. В облдержадміністрації  оцінюють показник укомплектування пунктів незламності в Роздільнянському районі в межах 90 відсотків.

Нагадаємо, що до складу Роздільнянського району входять Великомихайлівська, Лиманська, Захарівська , Затишанська, Роздільнянська, Степанівська, Цебриківська, Новоборисівська, Великоплосківська територіальні громади, в яких разом мешкає близько 103 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення