online

14.04.2023 07:45   Війна

486

Голова РДА з Одещини випробував авто-багі для захисників

Авто для фронту

Таке авто потрібне на фронті

Українські бійці гостро потребують легкого маневрового транспорту. Під час візиту голови Подільської РДА Михайла Лазаренка у Савранську громаду, тутешній волонтер Володимир Довбня продемонстрував керівнику району свої напрацювання.

Ентузіаст  виготовляє багі зі старих автомобілів, відповідно до вимог бійців.


Володимир розповів, що на нову раму встановлюються агрегати з придбаних автомобілів, не ставлять двері, тим самим даючи швидкий доступ до салону, доводять до робочого стану, перефарбовують кузов. Також майстри під час виготовлення багі враховують побажання наших захисників. Вони доукомплектовують їх спеціальним місцем під кулемет, фаркопом, щоб машина могла тягати міномет.

“Хлопцям, які захищають нашу Державу, вкрай необхідна така техніка, тому що вона швидка і маневрова. З цього авто зручно вести бій», - зазначив М. Лазаренко.

«Пульс Одещини» раніше повідомляв, що серед семи районів Одещини лідером у справі сприяння захисникам України є Подільський район.

Голова РДА з перших днів війни закликав громадськість допомагати захисникам на передовій. Керівник району разом з голами територіальних громад, аграріями, підприємцями та небайдужими жителями мають в активі чималий доробок.

Підрозділам Сил оборони України, зокрема, від громад району передано вже багато автомобілів.

Це може вас зацікавити:

Жінки з Одещини взяли ініціативу у свої руки і передали на фронт чоловікам позашляховик

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення