online

21.02.2023 18:26   Влада

272

Голова РДА з Одещини застеріг підлеглих про відповідальність за бездіяльність

Актив Подільського району Одещини

Оцінювати роботу районних структур будуть і правоохоронні органи

Голова Подільської райдержадміністрації Одеської області Михайло Лазаренко застеріг підлеглих про відповідальність за бездіяльність.

Про це мовиться у прес-релізі органу влади району.


Так, 21 лютого М. Лазаренко провів службову нараду з керівництвом районного управління поліції, ДСНС, військової комендатури, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА.

Основні питання стосувалися проблем освітньої галузі.

Керівник РДА розповів про підсумки перевірок закладів освіти району, зробивши акцент на характерних недоліках і порушеннях. Це стосується якості продуктів харчування, умов їх зберігання та приготування їжі, не належно облаштованих укриттів, недотримання температурного режиму у школах, придбання товарів за явно завищеними цінами тощо.

«Виправлення недоліків суворо контролюватиметься з подальшим повідомленням правоохоронних органів задля надання правової оцінки діям або бездіяльності посадовців органів місцевого самоврядування», - зазначив очільник РДА.

На нараді голови територіальних громад Подільського району доповіли, зокрема, про використання коштів бюджету розвитку на соціально-економічний розвиток громад у 2023 році, забезпечення продуктовими наборів внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених сімей.

Крім того, керівники громад отримали доручення щодо підготовки звітів про військовозобов’язаних, резервістів й призовників, активізацію розгортання класів безпеки в закладах освіти, створення протипожежних команд в громадах, дотримання правил електробезпеки в «Пунктах Незламності» та на інших об’єктах соціальної сфери.

Нагадаємо

До складу Подільського району Одещини входять Окнянська, Ананьївська, Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення