online

16.05.2023 10:31   Війна

778

Голова РДА з Одещини зустрівся з підприємцями і фермерами та говорив про підтримку ЗСУ

Захисникам потрібно більше авто

15 травня відбулася зустріч керівництва Подільської міської територіальної громади та Подільської районної військової адміністрації із місцевими підприємцями та сільгоспвиробниками.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування м. Подільськ, що на Одещині.


Головна мета зустрічі - підтримка українських Захисників.

Зазначалося, що з перших днів повномасштабного військового вторгнення російських терористів, тутешній бізнес не залишився осторонь – підприємці і фермери допомагали і допомагають зараз українській армії.

«Станом на сьогодні військовим необхідні транспорті засоби, адже вони допомагають нашій армії бути мобільною та зберігати непомітність: швидко змінити позицію, коли почався обстріл, евакуювати поранених тощо. Відправляти машини на фронт необхідно постійно. Це запорука нашої Перемоги», - мовиться у повідомленні міськради.

Проте придбати і привести автомобіль до ладу - це не просто пофарбувати чи відремонтувати, а кожну автівку потрібно «підігнати» під потреби того підрозділу, куди її відправлятимуть.

На нараді голова Подільської РДА Михайло Лазаренко закликав підприємливих людей міста і громади активізувати роботу щодо надання транспортних засобах для українських захисників.

Також йшла мова й про забезпечення бійців різними іншими матеріально-технічними засобами,

«Кожен, хто сьогодні зі зброєю в руках виборює нашу незалежність, майбутнє для наших дітей – це Герої. І вони заслуговують на найбільшу повагу і вдячність, на яку тільки здатні люди. Наше завдання невтомно допомагати ЗСУ», - сказав на зустрічі М. Лазаренко.

Раніше повідомлялося, що Подільський район є лідером на Одещині у справі сприяння Силам оборони України.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області захисникам передали чергову партію авто-Перемоги та тепловізори

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення