online

26.04.2023 19:23   Політика

265

Голова сільради з Одещини викрив плани адміністрації національного парку

Екологи планують забудувати територію коси між озером Сасик та Чорним морем

Голова Лиманської сільради Одеської області Василь Резніченко викрив плани адміністрації національного природного парку «Тузлівські лимани».

З цією метою він розмістив відповідний допис на своїй сторінці у фейсбуці.


Перш за все, В. Резніченко показав ескіз забудови піщаної коси саме у тому місці, де планувався проект "Дунайя".

«Тепер зрозуміло, чому адміністрація нацпарку в особі Вихристюк та Русєва були категорично проти президентського проекту "Дунайя".

Вони когось звинувачують в спробах нібито забудувати державні землі, а самі що планують?

Згідно цього малюнку, вони планують забудувати територію коси між озером Сасик та Чорним морем. Назви придумали такі "природолюбиві": "Морський коник", Поселення "Рапанів", "Мідій", "Скафарка". Таке завуальоване будівництво прямо заборонено Земельним та Водним кодексом на землях водного фонду.

До речі, це територія, якою безоплатно та вільно користуються люди.

Саме керівництво Національного парку намагається віджати у людей, у громади територію, де здавна місцеві мешканці звикли вільно та безоплатно відпочивати біля узбережжя Чорного моря.  Хочуть забудувати цю територію і по принципу території біля «Маяка» створити собі чергову кормушку з встановленням шлагбаумів і стягнення плати з людей.

А що від цього «безневинного природолюбивого освоєння території" та «рятування дельфінів» повинна отримати держава та місцеві громади? Як завжди скандали, сміття, безпідставні звинувачення, образи та дірку від бублика замість наповнення бюджету. Адже Національний парк ні за що ніколи нікому не платить, ні за що не відповідає», - мовиться у дописі В. Резніченка.

Це може вас зацікавити:  

 Сільрада в Одеській області бореться з національним парком за 50 км Піщаної коси

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення