online

11.07.2023 09:16   Життя громад

525

Голова сільради з Одещини закликала замість нарікань брати коси і допомагати боротися з бур’янами

Нині працівники з благоустрою у лавах ЗСУ

Голова Красносільської сільради з Одещини Марина Архірій закликала мешканців не нарікати на підрозділ з благоустрою, а брати коси і йти боротися з бур’янами та різнотрав’ям.

«Війна внесла корективи у наше життя. Багато чоловіків пішли захищати Україну. Сьогодні від жителів громади чути нарікання на те, що благоустрій не проводиться належним чином, зкорема, покіс трави вчасно не здійснюється. Дякую за вашу небайдужість. Ми намагаємося вирішити дану проблему. Проте потрібна і ваша участь. Адже працівників з благоустрою призвали до лав ЗСУ, і сьогодні нам не вистачає робочих рук. Приходьте і допомагайте», - йдеться у зверненні до громади сільського голови.


Крім того, керівник ОТГ розповіла про проблеми в забезпеченні водою жителів населених пунктів через часті аварії на водогонах.

Днями, зокрема, комунальна служба усунула поламки в мереж водопостачання в селах Шаманівка, Корсунці, Красносілка. А в селі Ілічанка замінили частину водомережі на вулиці Шкільній.

Раніше повідомлялося, що серед жителів сіл Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка сільрада проводить багатожанровий конкурс «барвиста громада». Сільські аматори культури можуть проявити свої таланти в  таких номінаціях: декоративно-прикладне та фотомистецтво, інструментальні ансамблі і солісти, спортивна активність, ландшафтне мистецтво, кулінарне мистецтво, мистецтво краси, вокал, хореографія, фольклор, театральне мистецтво.

Вас може зацікавити:

З нагоди Дня казкового селища Одещини місцева влада визначить кращу садибу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення