online

04.07.2023 19:00   Життя громад

289

Голова сільради закликав бази відпочинку платити податки попри відсутність курортного сезону на Одещині

Лиманська сільрада не отримує значну суму коштів до місцевого бюджету

Голова Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Василь Резніченко в соціальних мережах закликав бази відпочинку платити податки попри відсутність курортного сезону на Одещині.

З зверненні керівника курортної громади з цього приводу зазначається, що другий рік сільрада не відкриває туристичний сезон на своєму морському узбережжі, а мальовничі курорти залишаються без відвідувачів.


Від власників туристичних баз відпочинку надходить багато звернень у сільраду, що через  відсутність курортного сезону та відвідувачів підприємці не мають змоги сплачувати податки.

«Через це наша громада не отримує значну суму коштів до місцевого бюджету. Кабінетом Міністрів затверджено перелік регіонів, які звільнені від сплати податків. Наша область і регіон до цього списку не входять. Місцева влада зацікавлена у розвитку курортів, - адже вони є візитівкою, привабливим місцем  для наших туристів. З розумінням ставлюся до кожного підприємця, але все повинно бути сплачено у повному обсязі», - ідеться у дописі В. Резніченка.

Керівник ОТГ також зауважує, що це стосується не тільки туристичної галузі. Кілька останніх років були неврожайними, проте всі фермерські господарства сплачували податки у повному обсязі.

«Від вчасної сплати податків залежить злагоджене функціонування всієї громади. Дуже ціную кожного, хто у цей непростий час працює, створює робочі місця, намагається втримати підприємство. Тому прошу серйозно поставитися до своїх зобов’язань. Віримо в наші Збройні Сили та в скорішу Перемогу, тоді зможемо повноцінно відкрити сезон і приймати туристів», - мовиться у зверненні очільника громади.

Вас може зацікавити:

Другу чергу дерев’яної набережної у «Дубай парку» на Одещині зроблять до Дня селища

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення