online

02.06.2023 18:05   Війна

584

Головнокомандувач ЗСУ відзначив захисників з Одещини нагрудним знаком «Золотий Хрест»

Андрій Врадій з перших днів війни пішов на захист рідної землі

Головнокомандувач ЗСУ відзначив захисників з Одещини нагрудним знаком «Золотий Хрест». Про це, зокрема, повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.

«Пишаємося нашим Захисником! Наш земляк Андрій Врадій з перших днів війни пішов на захист рідної землі: спочатку в роту охорони, згодом до лав Збройних Сил України. Бойове хрещення здобував «на нулі»: в   Херсонському та Бахмутському напрямках, де отримав поранення. За мужність і героїзм Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного Андрій відзначений почесним нагрудним знаком «Золотий Хрест», а також медаллю «За незламність духу», - розповіла М. Архірій.


Про героїв з Березівського району повідомила волонтер Ольга Чебанова. «Золотим Хрестом» також удостоєні Артур Григоращено з смт Ширяєве та Володимир Церна з с. Старі Маяки.

Натомість голова Доброславської громади Людмила Прокопечко в соціальних мережах проінформувала, що 1 червня в смт Доброслав завітали волонтери з Польщі – син та батько Лєваковські з містечка Мронгово. Вони з 2014 року допомагають нашим ЗСУ.

«Автівки, ліки, продукти харчування та інші необхідні речі вони доправляють безпосередньо в зони бойових дій. Сьогодні вони приїхали до нас теж не просто в гості, а з автівкою для бійців 59 бригади», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Раніше повідомлялося, що багато жителів Іванівської громади захищають Україну в лавах ЗСУ, зокрема Роман Медвідь і Валерій Чекалін. Днями вони були у відрядженні – громадськість ОТГ передала військовослужбовцям автомобіль FORD для виконання бойових завдань.

Вам може бути зацікавим:

З Одеської області 16 травня на передову відправили двадцять автомобілів, радіостанції, рації, запчастини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення